Stavební firma

Finální a dokončovací práce

Provádíme a zajišťujeme veškeré stavební dokončovací práce. Začištění a dokončení stavebního prostoru je důležitou tečkou za dosud provedenými pracemi. Použítí vhodných materiálů a doplňkových profilů zrychluje a zkvalitňuje práci našich profesionálů.

Finální a dokončovací práce

Finální a dokončovací práce staveb

Začištění stavebních prostorů je finální prací za dosud provedenými úpravami. Ať už se jedná o finální práce v podobě začištění stavebních otvorů, sádrokartonu, zateplení domů a bytů či jiných dokončovacích prací, použítí vhodných materiálů a doplňkových profilů zrychluje a zkvalitňuje práci našich pracovníků. Je snadné kvalitně pracovat se správným vybavením a proto je naše profesionální stavební vybavení zárukou kvalitně odvedených finálních a zakončovacích prací.

 

Strojní omítky

Strojní omítání oproti ručnímu zpracování nabízí řadu výhod. Hlavní výhodou strojního omítání je rychlost zpracování a vysoké výkony. Při strojním omítání dochází k minimálním ztrátám a tak k úspoře nákladů na míchání omítkových směsí. Společnost Profi Dnister s.r.o. vám nabízí strojní omítání při ekologickém zpracování a nedochází tak ke znečištění prostředí. 

 

Sádrokartonové práce

Sádrokarton je v dnešní době nezbytnou součástí pro sádrokartonové příčky, stropní podhledy, využívá se při odsazení stěn apod. Sádrokarton nelze považovat za náhražku klasického zdiva jakým je např. beton. Sádrokartonové příčky a podhledy jsou využívány všude tam, kde neni funkcí nosnost či ukotvení těžkých předmětů.

 

Malby a nátěry v interiérech a exteriérech

Hledáte spolehlivého dodavatele natěračských a malířských prací? Potřebujete kvalitní údržbu ve velkém průmyslovém podniku? Nebo chcete vymalovat byt či dům a hledáte malíře pokojů?

Nabízíme kvalitní malířské práce jakéhokoli potřebného rozsahu. Ať už malby interiéru či exteriéru, nátěry fasád a střech, nástřiky, tapetování, stropní kazety, sádrové stěrky a další související služby.

 

Pokládání podlahových krytin

Podlaha hraje v obytném prostoru významnou roli po stránce funkční i estetické. Měla by být nejen odolná, bezpečná a příjemná na pohled, ale měla by se také snadno udržovat. Kvalitní podlaha je totiž předpokladem dobrého a spokojeného bydlení.

Nabízím Vám profesionální pokládku, včetně zaměření, konzultace a servisu laminátových plovoucích podlah, dřevěných vrstvených podlah, PVC podlah, koberců a jiných podlahových krytin.

 

Montáž okenního a dvěřního těsnění

Potřeba kvalitního utěsnění oken a dveří v jakékoliv zástavbě je aktuální zejména v posledních letech, kdy ceny energií neustále rostou. Kvalitní těsnění do oken a dveří dokáže výrazně snížít náklady na vytápění a přináší další spoustu výhod a to zejména: výrazné omezení hluku, prachu, pylu a jiných alergenů. A také kvalitní těsnění do oken snižuje nepříjemné orosení oken.

 

Ostatní dokončovací práce

Je nějaká finální či dokončovací práce, kterou jste nenašli? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Fotogalerie Finální a dokončovací práce