Stavební firma

Půdní vestavby

V dnešní době jsou možnosti půdní vestavby mnohem jednodušší než dříve. Díky moderní izolaci, rychlým obkladům ze sádrokartonů nebo ekopanelů je průběh rekonstrukce půdy mnohem rychlejší, jednodušší a levnější.

Půdní vestavby

Moderní půdní vestavba

Půdní vestavby se stávají oblíbeným prostorem k bydlení. Půdní vestavba se nedá realizovat v každé půdě. Před plánovanou vestavbou je nutno posoudit možnosti úpravy půdy pro bydlení. Aby bylo bydlení v půdní vestavbě příjemné a vyhovující komfortnímu bydlení je nutno např. zpevnit podlahu, zavést vodu a elektřinu, zvolit rozmístění střešních oken a jiné úpravy spojené s úpravamy na půdní vestavbu.

Půdní vestavba od Profi Dnister s.r.o.

I ze staré půdy uděláme krásné bydlení splňující nejnáročnější přání zákazníka. Z nevyužívané staré půdy uděláme moderní půdní byt. Půdní vestavby umožňují atypická řešení a při každé realizaci se snažíme splnit i ty nejnáročnější požadavky na půdní vestavbu. Provádíme půdní vestavby v rodinných domech, panelových domech  a bytových domech. Nabízíme v realizaci půdních vestaveb profesionální služby.

Fotogalerie Půdní vestavby