Stavební firma

Rekonstrukce

Naše firma Dnister Profi s.r.o. nabízí veškeré rekonstrukce, kdy se jedná především o rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen...

Rekonstrukce

Rekonstrukce domů a bytů

Rekonstrukci provádíme dle požadavků zákazníka, kdy v dřívější výstavbě byly např. použity nevhodné materiály nebo se zákazníkovi jen přestal líbit stávající interiér. Při rekonstrukci je potřeba spousta odborných znalostí, které díky naší dlouholeté činnosti na stavebním trhu můžeme našemu zákazníkovi nabídnout. Pojem rekonstrukce je často chybně užíván pro opravu. Rekonstrukce má ovšem význam spíše význam přestavby nebo výraznou změnu existujícího stavu a je tedy potřeba ji patřičně zvážit.

Když přijde čas rekonstrukce...

Rozhodli jste se pro rekonstrukci? Promyslete si čeho by se rekonstrukce měla týkat, drobné úpravy můžete zvládnout sami, ale pokud se rozhodnete pro větší rekonstukci zajistěte si raději stavební firmu. Pokud začnete hledat firmu na rekonstrukci bytu nebo bytového jádra zjistíte, že na trhu jich je hodně. Ale jak vybrat tu správnou stavební firmu a neudělat ve výběru chybu? Naše společnost Dnister Profi s.r.o. je schopna provádět složité rekonstrukce a záleží jen na vás do jak velké rekonstrukce se hodláte pustit. Pro naše zákazníky nejvíce provádíme rekonstrukci odpadů a topení, výměnu podlah, nové elektroinstace, dílčí úpravy vnitřní dispozice bytů, výměnu oken a dveří a rekonstrukce koupelny a WC.

Fotogalerie Rekonstrukce