Stavební firma

Sádrokartonové práce

Sádrokarton je v dnešní době nezbytnou součástí pro sádrokartonové příčky, stropní podhledy, využívá se při odsazení stěn apod. Sádrokarton nelze považovat za náhražku klasického zdiva jakým je např. beton. Sádrokartonové příčky a podhledy jsou využívány všude tam, kde neni funkcí nosnost či ukotvení těžkých předmětů.

Sádrokartonové práce

Sádrokarton má řadu předností

Sádrokartonové konstrukce mají řadu výhod. Sádrokarton je ze směsi rozvlákněného papíru nebo skelných vláken a sádry, kdy je oboustraně opláštěn papírovým kartonem. Předností sádrokartonu je především nízká pořizovací cena, interiéry díky sádrokartonu a jeho přizpůsobivosti v tvaru přidávají interiéru na kráse a originalitě. Sádrokarton je oceňován i za dobré tepelné a zvukově izolační vlastnosti. Předevsím má sádrokarton široké využití a díky tzv. suchému zdění, je nejrychlejším a nejsnadnějším řešením pro vnitřní výstavby.

Rychle a moderně se sádrokartonem

Sádrokarton pro naši firmu nejsou jen příčky, podhledy a stěny. Umíme ze sádrokartonu ve Vašem interiéru vytvořit např. niky, police, bodovky a jiné prvky, které dodají vašemu interiéru na kráse. Naše společnost Dnister Profi s.r.o. se specializuje na práci se sádrokarotnem. Nabízíme kvalitní a profesionální práci se sádrokartony a za příznivé ceny.

Fotogalerie Sádrokartonové práce